Kalendarz dat szczególnych

Wiele jest kalendarzy i notesów, w których zapisywać można daty urodzin, imienin, jubileuszy. Ten jednak mnie zachwycił – prostotą, a zarazem głębią.

Wydawnictwo Koinonia udostępniło do oceny Kalendarz dat szczególnych do rankingu najlepszych kalendarzy (szczegóły tutaj).

Najważniejsze daty wpisywałam zawsze w telefon. Niestety raz straciłam urządzenie, a wraz z nim to co tam było – m.in. kalendarz. Ucieszyłam się, że jest opcja „papierowa”.

Jak wygląda?
Bardzo eleganckie, estetyczne, kolorowe wydanie. Sztywny, śliski papier na okładce. Wewnątrz mniej śliski, nadal sztywny. Idealny na dłużej – spokojnie posłuży długie lata. Format A4.


Inspiruje (ładne zdjęcia, cytaty, aforyzmy w środku)?.
Na każdy miesiąc przeznaczona jest jedna strona. U góry strony zdjęcia i cytat z Pisma Świętego. Poniżej podział na liczbę dni w danym miesiącu.

Praktyczność.
Jest miejsce na zapisanie szczególnej uroczystości – do tego ma służyć ten kalendarz – by nie umykały ważne wydarzenia. Miejsca na zapisanie czyiś urodzin czy innego święta wystarczy spokojnie.
Każda kartka to osobny miesiąc. Przekładane na spirali – bardzo eleganckie i praktyczne.

Opis ze strony Wydawcy:

Urodziny, rocznice, imieniny i wiele ważnych wydarzeń, które chcesz celebrować z bliskimi ci osobami – wystarczy, że wpiszesz je raz do Kalendarza dat szczególnych, a w kolejnych latach na pewno o nich nie zapomnisz.
Zawsze aktualny, z cytatami z Pisma Świętego, wyjątkowy na prezent.

Liczba str. 12
Format 21 x 28 cm
Cena 15 zł

link do kalendarza TUTAJ

 

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad – komentarze mile widziane, również te mniej pochlebne.
Chcesz wiedzieć o nowych wpisach na bieżąco? Zapraszam na mój funpage
Biegnąc pod wiatr
Masz pomysł na kolejną recenzję na tym blogu? Daj znać o czym chciałbyś przeczytać – zobaczę co się da w tej sprawie zrobić.
Jeśli uważasz, że warto –
udostępnij, puszczaj w świat. Może ktoś tego teraz potrzebuje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.