Miłość, która zmienia wszystko

Miłość, która otula i daje siłę, bezwarunkowa, prawdziwa. Szukamy jej wszyscy. Nie każdy powie o tym głośno, ale chcemy być ważni, potrzebni, kochani. A co jeśli ta Miłość jest na wyciągnięcie serca, a my tego nie zauważamy?

Alina Wieja napisała małą, ale bardzo treściwą i wartościową książkę „Miłość, która zmienia wszystko”. Nie spodziewałam się, że można tak mówić o Miłości. I że ona naprawdę może zmienić – wszystko stworzyć na nowo.

Autorka pisze z kobiecą delikatnością i siłą, którą ma człowiek, który doświadczył Miłości. Jest żoną i matką, więc jej serce doświadczyło bycia kochaną i potrzebną na wielu płaszczyznach. Jej opowieść staje się więc kwintesencją doświadczeń i spełnienia w Miłości, którą potrafi dać tylko jedna Osoba – Bóg.

Książeczka jest niewielka (broszurowa, 64 strony), podzielona na dziesięć rozdziałów. Każdemu, kto zaczyna lekturę zalecałabym czytać jeden rozdział dziennie i pozwolić by przeczytane treści mogły pracować i dotykać nie tylko w sferze myśli, ale również uczuć i ducha.

Alina Wieja mówi, że Miłość…

daje bezpieczeństwo, bo Jezus jest jak rodzic, który czeka byś przyszedł w trudnej chwili i się w Niego wtulił.

Niczego jednak nie robi na siłę i niczego nam nie narzuca. Oferuje miłość tym, którzy jej prawdziwie pragną i chcą ją przyjąć. Tym, którzy pozwolą się objąć najsilniejszymi, najbezpieczniejszymi ramionami na świecie. (str.13)

ożywia serce, bo Bóg chce dać pełnie życia, a tym który okrada nas ze szczęścia jest szatan.

wzbudza wiarę – pomyśl co może zmienić dziś twoje zaufanie Bogu?

nadaje wartość – masz wielką wartość! Boża miłość i bezwarunkowa akceptacja pomaga przyjąć siebie samego jako prezent.

leczy zranienia – czy wiesz, że jesteś bezcenny dla Boga, a On jest najskuteczniejszym terapeutą?

wzmacnia, bo Bóg chce byśmy byli silni Jego siłą.

obdarza błogosławieństwem, bo zobaczyć siebie w oczach Jezusa to zyskać:

poczucie bezpieczeństwa, wewnętrznego pokoju, radości w relacjach, uzdrowienia, zabezpieczenia wszelkich potrzeb i nadziei (str.45)

odbudowuje relacje


Naśladowców Jezusa Chrystusa rozpozna każdy po miłości otrzymanej z Nieba. Ona świeci w ciemności nadzieją, dobrem, pomocą, wrażliwością na krzywdę i ból. Oby każdy z nas mógł usłyszeć słowa Jezusa: Świecicie jak światła na świecie (Flp 2:15b). Taka miłość rodzi głód Boga w sercach ludzi i zmienia bieg historii. Ślepi widzą, głusi słyszą, a czyste serca dotykają serca Boga. (str.52)

nadaje życiu sens, więc korzystaj z przywilejów dziecka Bożego!

pomaga każdego dnia, bo potrzeba byśmy otworzyli Bogu nasze drzwi. Człowiek, który jest wypełniony Miłością daje życie i błogosławieństwo, jest pełen nadziei.

Gotowy jesteś na to by przyjąć taką Miłość?
Postanowiłam przekazać swój egzemplarz bliskiej osobie, by miała szansę doświadczyć życia w Miłości. Dziękuję Wydawnictwu Koinonia za książkę i piękne kartki – są wspaniałym pomysłem na prezent!

Tytuł: „Miłość, która zmienia wszystko”
Autor: Alina Wieja
Wydawnictwo: Koinonia
Liczba stron: 64
Cena: 10,00 zł

Link do książki na stronie Wydawnictwa TUTAJ

 

 

2 Replies to “Miłość, która zmienia wszystko”

  1. Kinga pisze:

    Świetny blog, bardzo ciekawie recenzujesz książki i ogólnie przekazujesz treść. Podoba mi się. Zostanę tu na dłużej, dodaję bloga do obserwowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przejdź do paska narzędzi