Archiwa

Modlitwa w Ogrójcu

Modlitwa w Ogrójcu

Modlitwa polega na tym, żeby rozmawiać z Bogiem twarzą w twarz, jak rozmawia przyjaciel z przyjacielem. Modlitwa jest rozmową pomiędzy osobami, i to rozmową przyjacielską. To jest niesłychanie ważne. Modlitwa nie jest wypełnieniem obowiązku wobec Boga, który jest groźny, który może nas ukarać, jeśli ja zaniedbamy.

Różaniec z ks. Franciszkiem Blachnickim, Magdalena Kędzierska – Zaporowska, Wydawnictwo eSPe

****
Wyobraź sobie, że siedzisz w Ogrójcu obok Jezusa. Widzisz Jego modlitwę, pełną bólu i lęku. Nic nie rób, przyglądaj się tylko Jego twarzy przez dłuższą chwilę.

****
Jeśli chcesz pomodlić się, słysząc też w tle modlitwę innych, zachęcam do skorzystania z aplikacji Modlitwa w Drodze
https://modlitwawdrodze.pl/modlitewnik/rozaniec/recytowany/10-tek-bez-komentarza/czesc-bolesna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Przejdź do paska narzędzi