Pisanie o kobietach jest trudne. Szczególnie dla drugiej kobiety. Każda z nas chciałaby mieć rację (albo wręcz uparcie twierdzi, że ją ma!), a czasem ta racja jest po obu stronach – wszak każda z nas jest inna. Piękna niewiasta to taka, która ma oczy pełne miłości. Ja nie zawsze takie mam. Swoją brzydotę widzę, gdy krzyczę na dzieci i odgryzam się mężowi. Widzę jak wiele braków we mnie zabiera radość
