Kalendarz dla matki i córki 2017/2018

Poszukuję idealnego kalendarza. Czy jest to możliwe? Oczywiście! Oferty wydawnicze są różne i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Mimo tego, że kalendarze papierowe często wypierane są przez sprzęt elektroniczny powstają takie DZIEŁA jak to. Dlaczego nazywam to dziełem?

Wydawnictwo Jedność wydało kalendarz dla matki i córki. Zachwyciły mnie oba! Moje dzieci są jeszcze małe, ale mam nadzieję, że te kalendarze pojawiać się będą jeszcze w następnych latach. Z radością będę z nich wtedy korzystać.

KALENDARZ DLA CÓRKI NASTOLATKI
Jak wygląda?
Sztywna, ładna okładka. Kolorowy w środku, dużo zdjęć, rysunków, grafik. Różnokolorowy. Papier gładki. Format mały, 105×152 mm.
Inspiruje (ładne zdjęcia, cytaty, aforyzmy w środku)?.
Zdjęć dużo, masa grafik. Pod tym względem 10/10. Wiele porad duchowych (bardzo przystępnych i jasnych), praktycznych (np. jak zrobić serwetkę w kształcie choinki czy ułożyć sztućce na stole), pomysłów na zabawy, kolorowanki antystresowe, pomysły na samorozwój, porady dotyczące diety i wyglądu, przepisy na śniadanie/imprezę, propozycje ćwiczeń fizycznych na wzmocnienie. I wiele innych dostosowanych do wieku i potrzeb nastolatki. Mam wrażenie, że wydawcy wyczerpali wszelkie możliwe tematy nastolatek.
Praktyczność. Ma miejsce na notatki i zapisywanie ważnych spraw do załatwienia. Nie ma tego miejsca dużo – jedna strona to 4 dni, bądź 3 plus mini kalendarz danego miesiąca w rogu . Po każdym miesiącu jest dodatkowa strona na notatki. Ma przekładaną tasiemkę – łatwiej znaleźć konkretny dzień. Ma wiele miejsca na notatki tematyczne dotyczące szkoły, życia duchowego itd. Na końcu miejsce na adresy i nr telefonów.
Liczba str. 320
Format 105×152 mm
Cena 16,90 zł

KALENDARZ DLA MATKI
Jak wygląda?
Sztywna, ładna okładka. Kolorowy w środku, dużo zdjęć, rysunków, grafik. Różnokolorowy. Papier gładki. Format zeszytowy A5, 135×205 mm .
Inspiruje (ładne zdjęcia, cytaty, aforyzmy w środku)?.
Zdjęć dużo, masa grafik. Pod tym względem 10/10. Wiele porad duchowych (bardzo przystępnych i jasnych), praktycznych (mały poradnik pani domu, np. naturalne antybiotyki, piramida sprzątania, symbole prania odzieży), pomysłów na zabawy, kolorowanki antystresowe, pomysły na samorozwój, porady dotyczące diety i wyglądu, przepisy na śniadanie/imprezę, propozycje ćwiczeń fizycznych na wzmocnienie. Plany zajęć dzieci.
Praktyczność. Ma miejsce na notatki i zapisywanie ważnych spraw do załatwienia. Nie ma tego miejsca dużo – jedna strona to 4 dni, bądź 3 plus mini kalendarz danego miesiąca w rogu . Po każdym miesiącu są dodatkowe strony na notatki. Ma przekładaną tasiemkę – łatwiej znaleźć konkretny dzień. Ma wiele miejsca na notatki tematyczne dotyczące szkoły, pracy, życia duchowego itd. Na końcu miejsce na adresy i nr telefonów.
Liczba str. 320
Format 135×205 mm
Cena 22,90 zł

link dla córki i dla matki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przejdź do paska narzędzi