Kalendarz zabieganej matki polki

Dwa dni temu pisałam o kalendarzu dla wyjątkowej mamy i córki – na rok szkolny 2017/2018. Bez wątpienia polecam je mamom dzieci szkolnych. A dziś…

Wyjątkowy kalendarz dla matki takiej jak ja – wiecznie niedospanej, zabieganej, zakatarzonej (o tak! Ostatnio odkryłam wielką plamę na spodniach po tym jak roczny synek mnie przytulił!). Coś nie tylko dla kobiet, choć mnie urzekło szczególnie…

Wydawnictwo Esprit wydało „Jezus mówi do ciebie. Dziennik i kalendarz 2018” – coś co mnie zachwyciło i pociągnęło.

Na stronie Wydawnictwa czytamy

Praktyczny i pomocny terminarz, zawierający najpiękniejsze myśli zaczerpnięte z bestsellerowych książek Sarah Young, dające inspirację na każdy dzień roku. To wyjątkowe słowa Jezusa skierowane właśnie do ciebie. Kalendarz Jezus mówi do ciebie pozwoli na codzienne trwanie przy Jezusie, nieustanne prowadzenie z Nim dialogu i życie według Jego woli.

Właśnie dlatego mnie urzekł. Często w biegu gubię kartki, na których zapisuję daty szczepień, spotkań czy konsultacji (a sporo tego ostatnio…). Stwierdziłam, że potrzebuję porządnego kalendarza, w którym zapiszę najważniejsze sprawy do ogarnięcia. Jednocześnie szukałam czegoś co mnie zainspiruje do działania, co da mi kopa do modlitwy. I znalazłam… Esprit – dziękuję!

Kilka danych technicznych:

Ładna, estetyczna okładka. Format 141×204 mm, oprawa zintegrowana (miękka tektura). Papier w środku gładki, zwykły, przyjemny w dotyku, nie jest śliski.
Inspiruje (ładne zdjęcia, cytaty, aforyzmy w środku)?.
Zdjęć nie ma, ale grafika jest przyjemna dla oka i spójna. Przy każdym dniu znajdują się sigla do czytań z dnia oraz cytat S. Young, inspirujące, prowadzące do Jezusa.
Praktyczność. Ma miejsce na notatki i zapisywanie ważnych spraw do załatwienia. Nie ma tego miejsca dużo – jedna strona to 2 dni, na niedziele poświęcona jest cała strona. Po każdym tygodniu jest dodatkowa strona na notatki (refleksje i modlitwy). Po każdym miesiącu wolna strona i kalendarz miesięczny z miejscem na krótkie zapiski. Ma przekładaną tasiemkę – łatwiej znaleźć konkretny dzień.
Liczba str 352
Format 141 x 204 mm
Cena 29,90 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przejdź do paska narzędzi